Kategorie

Wybierz parametry


Tagi

Aktualności

Ceny pompy ciepła i koszty ogrzewania domu

Spadły ceny pompy ciepła, koszty ogrzewania domu w górę. Ceny pompy ciepła , zależnie od producenta, ale idą w dół wraz z rozwojem rynku, oferentów, producentów i doświadczenia instalatorów. Wydaje się jednak, że okres spadku cen mamy już za sobą. Najbardziej dynamicznie ceny obniżył Vikersonn , a za nim poszli inni... więcejdomekologiczny » projekty domów parterowych » Dom w lilakach


Dom w lilakach (78.70 m²)

Cena: 1670 PLN

GRATIS przy zakupie:
5% rabatu
na pompy ciepła

Ekspert radzi

Pamietaj, żeby przy wyborze projektu domu sugerować się również kosztami jego eksploatacji. Najwięcej wydajemy na ogrzewanie i ciepłą wodę (85%), dopiero potem liczą się koszty oświetlenia, wywóz odpadów, ujęcie wody.

Zwróć uwagę na rozkład i proporcje budynku. Formą wykończenia elewacji sugeruj się najmniej - zapewne i tak ją zmienisz w trakcie budowy.

Najlepiej wykonaj Obliczenia Zapotrzebowania na Ciepło lub skorzystaj z kalkulatora ciepła Vikersonn. Będziesz miał pewność ile wydasz na ogrzewanie oraz jak wykonać poprawną instalację ogrzewania.


Opis
Interesujący, bardzo funkcjonalny, parterowy dom o nowoczesnych rozwiązaniach projektowych. Z niewielkiego wiatrołapu przechodzimy wprost do strefy dziennej: salonu z kominkiem, aneksem jadalnym i wyjściem do ogrodu. Możemy stąd dostać się do kuchni i centralnie usytuowanego holu. W głebi zlokalizowano sypialnię rodziców wyposażoną w garderobę, pokój dzieci oraz wejście do łazienki. Dostępna poprzez kuchnię kotłownia uzupełnia część gospodarczą domu. Ciekawy, pomysłowo zaprojektowany dom z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i sypialną. Dzięki dużym przeszkleniom elewacji, zastosowaniu okładziny kamiennej ścian oraz oryginalnym detalom architektonicznym bryła budynku zyskuje atrakcyjny nowoczesny charakter. Projekt bierze udział w Wielkiej Loterii ARCHON+. 

Dom w lilakach - 1 Dom w lilakach - 2 Dom w lilakach - 3 Dom w lilakach - 4 Dom w lilakach - 5 Dom w lilakach - 6 Dom w lilakach - 7
Kominek TAK
Kondygnacje parterowy
Garaż 0
Powierzchnia 78.7 m²
Rzuty - Dom w lilakach
 PARTER78.7
1. Wiatrołap4.1
2. Salon25.3
3. Kuchnia9.6
4. Hol5.7
5. Łazienka6.2
6. Pokój12.6
7. Pokój12
8. Kotłownia3.2

Inwestycja w pompę ciepła

Dom w lilakach: koszt ogrzewania pompą ciepła 180 PLN/mc.
pompy ciepła koszty ogrzewania Pompy ciepła ceny - zobacz
pompy ciepła ceny zwrot inwestycji Pompy ciepła ceny - zobacz

Dom w kategoriach:

projekty domów parterowych projekty domów jednorodzinnych projekty domów nowoczesnychNasi Partnerzy

Archon
Dom projekt
Archon
ecoway - dom ekologiczny
Vikersonn - pompy ciepła