Kategorie

Wybierz parametry


Tagi

Aktualności

Ceny pompy ciepła i koszty ogrzewania domu

Spadły ceny pompy ciepła, koszty ogrzewania domu w górę. Ceny pompy ciepła , zależnie od producenta, ale idą w dół wraz z rozwojem rynku, oferentów, producentów i doświadczenia instalatorów. Wydaje się jednak, że okres spadku cen mamy już za sobą. Najbardziej dynamicznie ceny obniżył Vikersonn , a za nim poszli inni... więcejdomekologiczny » projekty domów z poddaszem » Dom w wiciokrzewie (G2)


Dom w wiciokrzewie (G2) (242.10 m²)

Cena: 2440 PLN

GRATIS przy zakupie:
5% rabatu
na pompy ciepła

Ekspert radzi

Pamietaj, żeby przy wyborze projektu domu sugerować się również kosztami jego eksploatacji. Najwięcej wydajemy na ogrzewanie i ciepłą wodę (85%), dopiero potem liczą się koszty oświetlenia, wywóz odpadów, ujęcie wody.

Zwróć uwagę na rozkład i proporcje budynku. Formą wykończenia elewacji sugeruj się najmniej - zapewne i tak ją zmienisz w trakcie budowy.

Najlepiej wykonaj Obliczenia Zapotrzebowania na Ciepło lub skorzystaj z kalkulatora ciepła Vikersonn. Będziesz miał pewność ile wydasz na ogrzewanie oraz jak wykonać poprawną instalację ogrzewania.


Opis
Mała rezydencja z garażem dwustanowiskowym o funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzu. Na parterze zaprojektowano salon, jadalnię w wykuszu oraz półotwartą kuchnię. Oprócz tego dodatkowy pokój, łazienkę obok schodów a przy kuchni praktyczną spiżarnię. Przejście z wiatrołapu prowadzi do garażu mieszczącego dwa samochody.Dalej możemy przejść do dużej kotłowni. Poddasze to trzy wygodne sypialnie z balkonami, dwie garderoby i dwie łazienki. Jedna z łazienek dostępna jest z sypialni gospodarzy i przeznaczona do ich wyłącznego użytku. Projekt bierze udział w Wielkiej Loterii ARCHON+.  Dostępne wersje:- z garażem jednostanowiskowym "Dom w wiciokrzewie”, powiększona „Dom w wiciokrzewie 2”.

Dom w wiciokrzewie (G2) - 1 Dom w wiciokrzewie (G2) - 2 Dom w wiciokrzewie (G2) - 3 Dom w wiciokrzewie (G2) - 4 Dom w wiciokrzewie (G2) - 5 Dom w wiciokrzewie (G2) - 6 Dom w wiciokrzewie (G2) - 7
Kominek TAK
Kondygnacje z poddaszem
Garaż 2
Powierzchnia 242.1 m²
Rzuty - Dom w wiciokrzewie (G2) Rzuty - Dom w wiciokrzewie (G2)
 PARTER122.8123.4
1. Wiatrołap6.8
2. Hol4.7
3. Spiżarnia1.6
4. Kuchnia11
5. Salon30.1
6. Gabinet11.6
7. Schody2.6
8. Łazienka3.54.1
9. Kotłownia10.1
10. Garaż40.8

Inwestycja w pompę ciepła

Dom w wiciokrzewie (G2): koszt ogrzewania pompą ciepła 460 PLN/mc.
pompy ciepła koszty ogrzewania Pompy ciepła ceny - zobacz
pompy ciepła ceny zwrot inwestycji Pompy ciepła ceny - zobacz

Dom w kategoriach:

projekty domów z poddaszem projekty domów jednorodzinnych projekty rezydencji i williNasi Partnerzy

Archon
Dom projekt
Archon
ecoway - dom ekologiczny
Vikersonn - pompy ciepła